Masa Krytyczna

Thursday, 02. September 2010

Eksplozja Światła i Miłości

ZAGINIONE SYMBOLE

Masa Krytyczna...

Punkt przesilenia w zbiorowym polu świadomości planety.

Punkt, którego osiągnięcie wyzwala niezwykłą, zwielokrotnioną moc.

Moc, która prowadzi do reakcji łańcuchowej zdarzeń.

Reakcji, której zwieńczeniem jest Kosmiczna Transformacja.

W tej reakcji, jak w reakcji jądrowej syntezy powstaje moc tak potężna, że stara rzeczywistość się w niej stapia.

Stapia się po to, aby wyłonił się całkiem nowy wzorzec.

Wzorzec nie obciążony żadnymi wadami wzorca dotychczasowego.

 

Symboliczny wizerunek Masy Krytycznej jest o dziwo powszechnie znany. Publikowany jest w milionach egzemplarzy i rozchodzi się po całym świecie. Niezwykłe ale prawdziwe. Znajdziecie go na każdym banknocie 1- dolarowym.

I nie ma w tym nic dziwnego. Masoni, którzy ten symbol umieścili na Wielkiej Pieczęci po uzyskaniu przez Stany Zjednoczone niepodległości, nie wzięli go znikąd. Pamiętajmy, że ówcześni Masoni byli spadkobiercami Templariuszy, ci zaś mieli dostęp do starożytnej wiedzy pochodzącej z czasów dawniejszych niż Atlantyda. Oto ten symbol:

Zapłon pochodzi od zwieńczającego piramidę Oka Boga. Zapalnikami są ci, którzy są w stanie po ten kosmiczny promień sięgnąć. Stanowią oni najwyższy poziom piramidy. Masę krytyczną stanowią wszyscy Ci, którzy być może nie są w stanie samodzielnie sięgnąć po Boski Promień, jednak są otwarci i gotowi na to, aby go przez siebie przepuścić, gdy się pojawi.

Novus Ordo Seculorum. Nowy Porządek Dziejów. Nowy Świat.
Annuit Coeptis. Przyzwolenie dla przedsięwzięcia. Boskie Przyzwolenie.

Ludzie zdeprawowani oraz rzesze służących im w dobrej lecz ślepej wierze funkcjonariuszy, posługując się tym hasłem w sposób przewrotny, próbują obecnie wdrożyć Nowy Porządek Świata. Ich wodzowie usiłują wykorzystać starożytną wiedzę do stworzenia na świecie jeszcze większego cierpienia i wszechobecnej kontroli. W swej ślepocie czynią to jednak bez przyzwolenia Boskiego Oka. Ich plany ulegną unicestwieniu a system w którym działają rozpadnie się w proch i pył.

Zebrany niczym strzelista piramida stos połączonych ludzkich umysłów i serc sprowadzi na ten świat promień Boskiego Oka Stwórcy. Promień przejdzie przez stos i zapali go. Poczujecie wtedy światło w waszych głowach, poczujecie żar miłości w sercach, poczujecie ogień wszechwładnej transformującej mocy.

Każda cegiełka w stosie reaktora jest niezbędna do tego aby reakcja rozpaliła się stabilnym płomieniem. Bez zwieńczających piramidę zapalników nie dojdzie do zapłonu. Bez podstawy piramidy, płomień z zapalników nie zostanie przejęty, nie utrzyma się i nie spłynie na Ziemię. Dopiero połączona wola wielu istot tworzących piramidę pozwala na przekroczenie progu przemiany w skali globalnej.

Ów ogień zapłonie niczym w słońce na wszystkich istniejących poziomach. Program starej rzeczywistości zostanie w tym słońcu całkowicie spalony. Nieskończony żar wypali i oczyści wszystkie nieczystości i śmieci. Nic się przed światłem tego słońca nie ukryje a ciemność nie przetrwa nawet w najlepiej zabezpieczonych podziemnych instalacjach.

To nie jest żadna nowość. Tak było już wielokrotnie. W głębi duszy pamiętacie to. Oto symboliczny wizerunek tańczącego Shivy. Ten władca nieskończonej transformującej energii otoczony jest wieńcem płomieni. Jego boski taniec zwija i rozwija rzeczywistość. Zwija Stary Porządek Dziejów, rozwija Nowy Porządek Dziejów. Cykl czasu - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość przebiega przez okrąg płomieni i stapia się w nich. Pod jego stopami kurczy się demon zapomnienia. Shiva tańczy taniec ekstatycznej radości.

Choć wokół Niego płoną płomienie, On wie, że oto właśnie stapiają się wymiary.

Oto zatrzymuje się czas.

Oto kończy się Maya - ułuda istniejących systemów.

Jego taniec jest impulsem boskiego tworzenia.

Impulsem powstania nowej rzeczywistości.

Nowego Porządku Dziejów.

Są takie symbole, które stawiane są dla nas jako drogowskazy. Często się zdarza, że zostawiamy je sami dla siebie, wiedząc, że kiedyś w odległej przyszłości przypomną nam o stojącym przed nami zadaniu i pomogą przyjąć właściwy kierunek. Dla surferów czasoprzestrzeni takich jak my, czas i przestrzeń nie są żadną barierą. Kiedy na początku lat 90-tych podjąłem skuteczne próby przywołania kosmicznej transformującej energii, w mojej głowie świecił blask jasny jak słońce. Moje serce przepełniała radość zaś moje emocje tańczyły taniec spełnienia. Jednocześnie widziałem, że rzeczywistość wokół mnie właśnie staje w płomieniach. Wtedy pojąłem czym jest taniec Shivy. Taniec Kosmicznej Transformacji. Taniec zniszczenia i tworzenia.

KLUCZE ZMIANY

Rozpalając Fioletowy Płomień dostajecie do ręki Klucz do Zmiany Świata.

Oto mityczny Klucz Ankh

Wasz Klucz

Symbol życia

Symbol odwrócenia losu na lepsze

Symbol światła wyłaniającego się z mroku

Symbol Stworzenia.

Nie dostajecie go po to, abyście budowali i tworzyli struktury. Działanie Waszego klucza sprawi, że wszystkie struktury przestaną istnieć.

Wszystkie!

Zanim powiecie „TAK”, proszę, weźcie to pod uwagę.

Mówiąc „Tak” wyrażacie zgodę na dwa nierozerwalnie ze sobą związane procesy.

Zniszczenie starego i stworzenie nowego.

Wiem, już samo słowo „zniszczenie” u większości ludzi wywołuje głęboki, pierwotny lęk. Jednak proces transformacji musi zajść na wszystkich poziomach. Nowy wzorzec harmonijnej rzeczywistości jest już gotowy, jednak dopóki stare struktury się trzymają, nie może on zostać wprowadzony w życie.

Czy „rozpuszczenie” brzmi lepiej niż „zniszczenie”? Dobrze więc, niech będzie „rozpuszczenie”. Wiedz jednak, że o tym, czy będzie to „zniszczenie”, czy „rozpuszczenie”, decydujesz Ty Sam.

Kiedy przestanie działać obecny program rzeczywistości, znikną wymiary.

Znikną bariery między światami.

Zniknie czas.

Wtedy najważniejsze będzie to, gdzie ulokowana jest Twoja świadomość.

Jeżeli ulokowałeś ją w materii, doświadczysz rozpadu. Rozpadnie się bowiem wszystko, co do tej pory znałeś i do czego się przyzwyczaiłeś. Możesz to nazwać również „zniszczeniem”. Program, w którym zapisany jest Twój sposób odbioru świata materii, przestanie działać.

Jeżeli ulokowałeś swą świadomość w umyśle, doświadczysz największego z możliwych zamieszania. Przed Tobą pojawi się tysiące złudnych obrazów, rzekomych prawd, fałszywych proroków i błędnych przewodników. Każde z nich jest tylko kolejnym złudzeniem. Jeżeli Twoja świadomość osadzona jest w umyśle, nie będziesz potrafił odnaleźć właściwego kierunku, a lawina sprzecznych myśli, oraz piętrzących się wątpliwości doprowadzi Cię do histerii.

Osadź swoją świadomość poza umysłem. Osadź ją w kojącym milczeniu serca. Odnajdziesz tam pewność i kierunek. Umysł oszukuje - Serce nigdy. To z przestrzeni Twego serca rozwija się wielowymiarowa Merkaba, która łączy Cię ze wszystkimi wymiarami i światami, ze wszystkimi istotami, które te światy zamieszkują.

Nie musisz nawet o tym wiedzieć. Odczuwając sercem, będziesz miał łączność ze wszystkimi, w których płonie Światło Ducha. Będziesz wiedział co jest prawdą, a co jedynie złudzeniem. Nie będziesz miał co do tego żadnych wątpliwości.

Mężczyźni, uczcie się od kobiet. One wiedzą jak to robić.

Kobiety, uczcie się od dzieci. One tym są.

ŚWIETLISTY PAN TAŃCA

Na wszystko przychodzi właściwy moment. Taniec nie daje należytej satysfakcji, jeżeli tańczony jest w pojedynkę. Przesłania z kosmosu wyraźnie wskazują, że mamy to zrobić razem.

Rzeczywistość wokół Was zacznie "płonąć".

Będzie płonąć gwałtownie.

We wszystkich kierunkach.

Natychmiast po rozpaleniu Boskiego Ognia Przemiany.

 

Nie obawiajcie się!

To płonie Maya - ułuda.

Maya przyjdzie do Was w tysiącu różnych form.

-"Cóż robisz?!" - zawoła.

-"Chcesz podpalić świat?"

-"Zatrzymaj się!"

 

Nie zatrzymuj się!

Nie pozwól się zwieść!

Nie powstrzymuj tego, co nieuniknione!

 

Serce...

Spójrz sercem!

Usłyszysz w nim wołanie miłości.

Zobaczysz w nim świt Nowego Świata.

W nim spotkasz wszystkich tych, których kochasz.

Nie obawiaj się!

Nie jesteś sam!

 

Świetlisty Pan Tańca.

Najwyższy Duch

Stwórca Wszelkich Światów

Zaprasza wszystkich, rozproszonych po całej Ziemi Tancerzy

Do Swego Kosmicznego Tańca.

To jest taniec Waszych Zaślubin.

Taniec Zjednoczenia.

Porzućcie obawy!

Przyjmijcie zaproszenie!

Powiedzcie „Tak!"

Zostaniecie poprowadzeni w najcudowniejszy z możliwych sposobów.

Już czas zaczynać...

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba