Używki

Tuesday, 13. November 2012

Kawa i inne używki

Pani Kasia pisze:

Po przeczytaniu na Pana stronie o szkodliwym wpływie kawy na pole energetyczne człowieka przyszło mi do głowy pytanie: co sądzi Pan o bardzo popularnej ostatnimi czasy Yerba Mate? Powszechnie zachwala się jej dobroczynny wpływ na metabolizm i gospodarkę elektrolityczną, mateina jest jednak przecież odmianą kofeiny. Jeżeli próbował Pan tej herbaty, to jestem bardzo ciekawa Pana wrażeń.

Chciałabym również spytać co sądzi Pan o wegańskiej czekoladzie i spożywaniu nasion kakaowca w ogóle. Dla większości zwierząt czekolada jest wysoce toksyczna, co do jej wpływu na człowieka natomiast, zdania są podzielone.
 

Pani Kasiu,

Przechodziłem przez wszystkie etapy. Z kawy przerzuciłem się na yerba mate i to się udało. Potem szedłem w stronę coraz lżejszych używek, czyli po kolei – zielona herbata, biała herbata, guarana. Ostatecznie pozostawiłem wszystko. Każda z tych używek, nawet w małych ilościach powodowała bardzo niekorzystne zmiany w obrębie czakry gardła – było to jej natychmiastowe ściśnięcie.

Przypominam, że czakra gardła jest niezwykle ważnym ośrodkiem odpowiedzialnym za wyrażanie swej woli. Jest to również ośrodek, od którego zależy materializacja marzeń. Właśnie wchodzimy w taką kosmiczną fazę, że nasze myśli i słowa, zaczną się materializować w czasie rzeczywistym. Należy więc zadbać o czakrę gardła oraz zwrócić baczną uwagę na to co się myśli - a zwłaszcza na to, co się mówi.

Kakao – w sytuacjach dużego stresu można się nim podratować, ale zauważyłem, że zamula ono system trawienny.

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba