Piramidy, moc i nieśmiertelność

Wednesday, 02. March 2016

Jak to jest, gdy nie spodziewając się niczego niezwykłego wchodzisz do Wielkiej Piramidy w Egipcie, po czym okazuje się, że spędzony tam czas całkowicie i nieodwracalnie zmienił Twoje życie?

Piramida, kosmiczna antena komunikacyjna. Wciąż aktywne narzędzie wykorzystywane w czasach, gdy bogowie, którymi byliśmy, byli potężni i nieśmiertelni.

Jesteśmy w wyjątkowym momencie historii, w którym powtórnie otwiera się przed nami dostęp do naszej boskiej i nieśmiertelnej tożsamości.

Jak się czuje istota nieśmiertelna? Co to jest ciało kryształowe? Jaki jest wpływ kryształów na naszą aurę?

Co się dzieje z naszą strukturą energetyczną gdy jesteśmy pod wpływem działania piramidy?

Kilka odpowiedzi znajdziecie w załączonym filmie:

W części dalszej trochę więcej o Sferycznych Piramidach dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie potężnych duchowych energii bez konieczności wznoszenia ogromnych konstrukcji kamiennych. Czym się różni Merkaba od Wielowymiarowej Merkivy? Co to jest Sieć Kryształowa? Oddziaływania globalne poprzez Sieć Kryształową i jej punkty dostępu. Tworzenie punktów dostępu do Sieci Kryształowej. Czakramy Ziemi naturalne i wykonane przez człowieka. Czy można wyjść poza czas linearny? Przyspieszenie wibracji i zmiana świadomości jako początek drogi do nieśmiertelności.

Oglądaj:

 

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba